
Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 1996, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 15 330 416 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 1 230 700 |
| Henkilöstö | 45 htv |
| Jätetty | 20.06.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 190 684 |
|---|---|
| Työntekijät | 48 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
30 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat Aktsiaselts Magma JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.

Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 1996, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 15 330 416 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 1 230 700 |
| Henkilöstö | 45 htv |
| Jätetty | 20.06.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 190 684 |
|---|---|
| Työntekijät | 48 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
30 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat Aktsiaselts Magma JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.