Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 2017, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 6 972 303 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 387 494 |
| Henkilöstö | 35 htv |
| Jätetty | 23.05.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 154 761 |
|---|---|
| Työntekijät | 36 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
297 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat YX-Fintemec OÜ JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.
Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 2017, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 6 972 303 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 387 494 |
| Henkilöstö | 35 htv |
| Jätetty | 23.05.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 154 761 |
|---|---|
| Työntekijät | 36 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
297 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat YX-Fintemec OÜ JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.