Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 2001, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 11 786 744 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | −€ 149 351 |
| Henkilöstö | 82 htv |
| Jätetty | 25.06.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 306 462 |
|---|---|
| Työntekijät | 80 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
630 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat AS Maru Metall JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.
Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 2001, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 11 786 744 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | −€ 149 351 |
| Henkilöstö | 82 htv |
| Jätetty | 25.06.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 306 462 |
|---|---|
| Työntekijät | 80 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
630 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat AS Maru Metall JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.