Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 1996, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 98 306 809 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 1 992 129 |
| Henkilöstö (konserni) | 700 htv |
| Jätetty | 27.07.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 1 662 230 |
|---|---|
| Työntekijät | 563 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
44 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.
Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 1996, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 98 306 809 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 1 992 129 |
| Henkilöstö (konserni) | 700 htv |
| Jätetty | 27.07.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 1 662 230 |
|---|---|
| Työntekijät | 563 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
44 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat aktsiaselts Viljandi Aken ja Uks JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.