Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 1996, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 19 736 705 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 525 506 |
| Henkilöstö | 173 htv |
| Jätetty | 02.07.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 409 322 |
|---|---|
| Työntekijät | 129 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
5 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat Aktsiaselts EESTI ENERGOMONTAAŽ JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.
Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 1996, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 19 736 705 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 525 506 |
| Henkilöstö | 173 htv |
| Jätetty | 02.07.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 409 322 |
|---|---|
| Työntekijät | 129 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
5 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat Aktsiaselts EESTI ENERGOMONTAAŽ JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.