Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 1996, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 4 689 770 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 159 495 |
| Henkilöstö | 36 htv |
| Jätetty | 25.06.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 84 667 |
|---|---|
| Työntekijät | 36 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
8 298 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat Aktsiaselts ANTAARES JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.
Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 1996, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 4 689 770 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 159 495 |
| Henkilöstö | 36 htv |
| Jätetty | 25.06.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 84 667 |
|---|---|
| Työntekijät | 36 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
8 298 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat Aktsiaselts ANTAARES JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.