Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 2006, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 10 041 870 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 55 372 |
| Henkilöstö | 15 htv |
| Jätetty | 14.07.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 107 266 |
|---|---|
| Työntekijät | 20 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
8 298 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat 1PARTNER Ehitus OÜ JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.
Tämä profiili on rakennettu e-Äriregister perusteella. Yritys on ollut rekisterissä vuodesta 2006, eikä se ole vielä lisännyt kuvausta, malleja tai valmistuneita projekteja – tiedustelu on nopein tapa selvittää, mitä se rakentaa.
Luettu suoraan julkisesta rekisteristä. JEM.HOUSE ei muokkaa näitä kenttiä.
| Liikevaihto | € 10 041 870 |
|---|---|
| Tilikauden tulos | € 55 372 |
| Henkilöstö | 15 htv |
| Jätetty | 14.07.2026 |
| tilintarkastettu |
| Työn verot | € 107 266 |
|---|---|
| Työntekijät | 20 |
Lähde: Viron kaupparekisteri (tiedot 16.10.2026), CC BY 4.0 · Viron vero- ja tullihallitus (tiedot 10.10.2026)
8 298 yritystä maassa Viro jakavat tämän toimialakoodin
Viestit tavoittavat 1PARTNER Ehitus OÜ JEM.HOUSEn kautta. Yhteystietoja ei julkaista.