See profiil on koostatud registri e-Äriregister andmetest. Ettevõte on registris alates aastast 2019 ega ole veel lisanud kirjeldust, mudeleid ega valminud projekte — päring on kiireim viis teada saada, mida ta ehitab.
Loetud otse avalikust registrist. JEM.HOUSE neid välju ei muuda.
| Müügitulu | € 13 773 067 |
|---|---|
| Aruandeaasta kasum (kahjum) | € 631 084 |
| Töötajate arv | 65 (taandatud täistööajale) |
| Esitatud | 30.06.2026 |
| auditeeritud |
| Tööjõumaksud | € 298 184 |
|---|---|
| Töötajate arv | 76 |
Allikas: Eesti e-äriregister (andmed seisuga 16.10.2026), CC BY 4.0 · Maksu- ja Tolliamet (andmed seisuga 10.10.2026)
275 ettevõtet jagab sama tegevusala koodi (Eesti)
Sõnumid jõuavad ettevõtteni Ramirent Modular Factory AS JEM.HOUSE kaudu. Kontaktandmeid ei avaldata.
See profiil on koostatud registri e-Äriregister andmetest. Ettevõte on registris alates aastast 2019 ega ole veel lisanud kirjeldust, mudeleid ega valminud projekte — päring on kiireim viis teada saada, mida ta ehitab.
Loetud otse avalikust registrist. JEM.HOUSE neid välju ei muuda.
| Müügitulu | € 13 773 067 |
|---|---|
| Aruandeaasta kasum (kahjum) | € 631 084 |
| Töötajate arv | 65 (taandatud täistööajale) |
| Esitatud | 30.06.2026 |
| auditeeritud |
| Tööjõumaksud | € 298 184 |
|---|---|
| Töötajate arv | 76 |
Allikas: Eesti e-äriregister (andmed seisuga 16.10.2026), CC BY 4.0 · Maksu- ja Tolliamet (andmed seisuga 10.10.2026)
275 ettevõtet jagab sama tegevusala koodi (Eesti)
Sõnumid jõuavad ettevõtteni Ramirent Modular Factory AS JEM.HOUSE kaudu. Kontaktandmeid ei avaldata.