See profiil on koostatud registri e-Äriregister andmetest. Ettevõte on registris alates aastast 1997 ega ole veel lisanud kirjeldust, mudeleid ega valminud projekte — päring on kiireim viis teada saada, mida ta ehitab.
Loetud otse avalikust registrist. JEM.HOUSE neid välju ei muuda.
| Müügitulu | € 4 516 359 |
|---|---|
| Aruandeaasta kasum (kahjum) | −€ 123 456 |
| Töötajate arv | 112 (taandatud täistööajale) |
| Esitatud | 30.07.2026 |
| auditeeritud |
| Tööjõumaksud | € 189 519 |
|---|---|
| Töötajate arv | 97 |
Allikas: Eesti e-äriregister (andmed seisuga 16.10.2026), CC BY 4.0 · Maksu- ja Tolliamet (andmed seisuga 10.10.2026)
40 ettevõtet jagab sama tegevusala koodi (Eesti)
Sõnumid jõuavad ettevõtteni Aktsiaselts NARVA-BARK JEM.HOUSE kaudu. Kontaktandmeid ei avaldata.
See profiil on koostatud registri e-Äriregister andmetest. Ettevõte on registris alates aastast 1997 ega ole veel lisanud kirjeldust, mudeleid ega valminud projekte — päring on kiireim viis teada saada, mida ta ehitab.
Loetud otse avalikust registrist. JEM.HOUSE neid välju ei muuda.
| Müügitulu | € 4 516 359 |
|---|---|
| Aruandeaasta kasum (kahjum) | −€ 123 456 |
| Töötajate arv | 112 (taandatud täistööajale) |
| Esitatud | 30.07.2026 |
| auditeeritud |
| Tööjõumaksud | € 189 519 |
|---|---|
| Töötajate arv | 97 |
Allikas: Eesti e-äriregister (andmed seisuga 16.10.2026), CC BY 4.0 · Maksu- ja Tolliamet (andmed seisuga 10.10.2026)
40 ettevõtet jagab sama tegevusala koodi (Eesti)
Sõnumid jõuavad ettevõtteni Aktsiaselts NARVA-BARK JEM.HOUSE kaudu. Kontaktandmeid ei avaldata.